
Om man vill ha ihopklumpade, spikraka spindelben till fransar tycker jag att man ska köpa Flashy Curl. Själv kastar jag mitt exemplar i papperskorgen och väljer något bättre.
Pris: Runt en hundring.
Betyg: 
Den rosa revolutionen börjar här

Om man vill ha ihopklumpade, spikraka spindelben till fransar tycker jag att man ska köpa Flashy Curl. Själv kastar jag mitt exemplar i papperskorgen och väljer något bättre.
Pris: Runt en hundring.
Betyg: 
[...] till Lancômes Virtuose och kunde varit riktigt spännande att testa om det inte vore för Frökens Rosa recension. Rouget ser fint skimrande ut, paletten har snygga färger, nagellacket lagom rosaljuvt och [...]
Välkommen till Fröken Rosa, en blogg om de viktiga sakerna i livet: skönhet, hudvård, parfym och mascara.
Kontakt: frokenrosa@gmail.com
| Nissan on Gott nytt år! | |
| Honi on Nu flyttar jag! | |
| Honi on Gott nytt år! | |
| Lotta on Gott nytt år! | |
| Veronica on Gott nytt år! |
Blogga med WordPress.com. · Tema: Pretty Young Thing av StudioPress.
Hah, men gud ett sånt fånigt resultat! No offence till dina ögonfransar så klart
Mina ögonfransar hälsar att de inte tog illa upp.
Tycker att mascaran är mycket bättre än benefits mascara They’re real. Det räcker bara med att se dina bilder så ser man att den enda skillnaden (vilken jag ser som en fördel) är att isadoras mascara ger längre ögonfransar. Inte deras fel att du har glesa ögonfransar
Har inte särskilt glesa fransar, men tack för din värdefulla synpunkt!